Novinky

Aristo - Sheetfeeder

Plně automatický podávací systém deskových materiálů umožňuje rychlou a spolehlivou výrobu štosovaných materiálů.

Materiál je dopravován pomocí přísavek a posuvného pásu. Zatímco vyřezané díly jsou posouvány na odkládací stůl, podávací systém ukládá nový arch na pracovní plochu stroje.

MultiCam - 5000 RAM-Z

Firma MultiCam uvádí nový typ stroje RAM-Z s průchodem pod ramenem až 941 mm. Tyto stroje jsou určeny především pro obrábění velkých forem a plastových výlisků. RAM-Z je možno vybavit různými typy vřeten, s automatickou výměnou nástrojů, vysokootáčkové do maximálního výkonu 15kW. Zvýšené rameno jezdí na zdvojeném vedení s 35mm lineárními ložisky. Šest stejných ložisek je použito i v ose Z pro zaručení jemného řezu.

MultiCam - Digital Express

Nové stroje MultiCam Digital Express mohou být vybaveny až třemi nezávislými řazacími hlavami, jako je frézovací vřeteno (až do 50000 rpm), oscilační ultrasonický řezací nůž, rilovací nástroj. Dále je stroj možné vybavit kamerovým registračně- kompenzačním systémem, automatickým výměníkem nástrojů, chladícím mazacím systémem, pop-up piny. Samozřejmostí jsou různé velikosti pracovní plochy.

Alucobond Dibond

3D CNC frézky MultiCam jsou perfektní volbou pro zpracování sendvičových desek Alucobond, Dibond a jim podobných alternativ.

Bližší informace naleznete v tomto letáku.

Aristo - BevelCut

Zařízení pro šikmý řez od firmy ARISTO může být použito například pro řezání materiálů jakou jsou X-board, Kappa, vlnité lepenky apod. pod úhlem 45°. Tím vytváří nové možnosti při zpracování těchto materiálů.

Pro bližší informace o deskách X-board navštivte stránky dodavatele tohoto materiálu firmu VINK.CZ

Stránky